Conduceti si organizati cu succes

Conduceti si organizati cu succes

Acest curs este destinat directorilor si profesionistilor in domeniul curatarii din industria de curatenie si intretinere comerciala, care sunt responsabili pentru instruirea, controlul si optimizarea sistemelor si procedurilor de curatare.

Obiectivele de invatare

Ei pot dezvolta sisteme si procese de curatare specifice materialelor si obiectelor. Ei cunosc metoda de instruire orientata spre scopuri si conducerea personalului de curatenie si stiu cum sa o utilizeze cu succes.

Continut / teme

  • Identificarea materialelor, alocarea metodelor de curatare
  • Compilarea sistemelor de curatare de pionierat
  • Planuri si proceduri in timp real legate de obiect
  • Angajarea si motivarea angajatilor in practica
  • Triunghiul didactic si tehnicile de feedback
  • Influente si oportunitati pentru conducerea din industrie

Detalii suplimentare

Pentru mai multe informatii puteti completa formularul nostru de contact.