Master in curatenie

Master in curatenie

Master in curatenie: rampa de lansare pentru viitor

Vrei sa progresezi in industria de curatenie, sa stapaniti slujba de la baza si, mai devreme sau mai tarziu, sa preluati conducerea unei echipe de curatenie?

Scoala De Curatenie Masterclass – cartea de lansare a carierei Doriti sa avansati in cariera in sectorul de curatenie? Vreti sa aflati tot ce trebuie sa stiti despre conducerea propriei echipe de curatenie? Masterclass-ul nostru S.D.C. va va duce acolo. Puteti alege una dintre cele doua cai: sa luati programul standard de curs sau sa va inscrieti la cursurile individuale. Vizitati www.scoaladecuratenie.ro pentru mai multe informatii. Dupa finalizarea cu succes a oricareia dintre caile de studiu veti primi Diploma Master Scoala De Curatenie Green pentru a va certifica abilitatile profesionale si abilitatile de conducere. Durata cursului: cursul de 9 zile / examenul de o zi / cursul de absolvire o zi .

 

Durata master

Master prin curs (all inclusiv):
9 zile de curs / 1 zi de testare / 1 absolvire si ceremonia de

Master prin module platite individual:
13 zile curs / 1 zi testare / 1 zi ceremonia de absolvire
module: MRP, RPI, RPII, rp-III, RPIV, RPV, HD, OC
(Testarea este facturata separat)

Va rugam sa retineti: Documentatia pentru cursuri si practica este inclusa pentru toate cursurile din Scoala De Curatenie Green!

 

Pretul cursului: 16318,00 lei

 

Detalii suplimentare

Pentru mai multe informatii puteti completa formularul nostru de contact.