Pardoseli din lemn

Pardoseli din lemn

Acest curs se adreseaza profesionistilor care curata si intretin pardoseli din lemn, ca parte a sarcinilor lor.

Obiectivele de invatare

Cunoasterea parchetul comun din lemn si podelele din lemn. Puteti sa le diferentiati folosind testele corespunzatoare si sa obtineti metoda corecta de curatare. Cursantii vor stapani metodele comune de curatare pentru intretinerea, curatarea intermediara si de baza a acestor pardoseli si le pot oferi un tratament de protectie. Ei sunt capabili sa faca alegerea potrivita in masini si materiale de curatat.

Continut / teme

  • Proprietati de tipuri si acoperiri de lemn
  • Metode de curatare pentru sistemele de suprafata
  • Intretinere, metode de curatare intermediare si de baza
  • Sisteme de tratare a pardoselilor, de exemplu uleiuri
  • Aplicarea practica a metodelor de curatare

Detalii suplimentare

Pentru mai multe informatii puteti completa formularul nostru de contact.